Kurumsal

Ana Sayfa / Biz Kimiz

Gelecek nesiller için sürdürülebilir bir gelecek sağlamak için her gün tutkuyla, yenilikçi ürünler yaparak, en iyi çözümü arayarak, yeni müşteri ilişkileri geliştirmek için var gücümüz ile çalışıyoruz.

SÜRDÜRÜLEBİLİR olmak aslında ne anlama geliyor?

Sürdürülebilirlik, gelecek nesillerin kendi ihtiyaç ve beklentilerini karşılama yeteneğinden ödün vermeyecek şekilde düşünmek, geliştirmek, üretmek, büyümektir. Sürdürülebilirlik, günümüzde kaynakları ve dolayısıyla çocuklarımız için fırsatları koruyarak geliştirmektir. İnovasyon odaklı bir şirket olarak HiRef, daha iyi bir dünyaya katkıda bulunmaktan gurur duyar.

 

Ekonomik

Sürdürülebilirlik

Tüm çözümlerimizin ortak özelliği, minimum sistem yönetim maliyetleri arayışıdır.

Enerji

Sürdürülebilirlik

Her gün en yüksek enerji verimliliğine ulaşmak amacıyla ürünler, teknolojiler, uygulama yolları, kontrol ve yönetim stratejileri geliştiriyoruz.

çevresel

Sürdürülebilirlik

Enerji kaynaklarının akılcı kullanımı çevreyi korumamız ve korunmamız için gerekli bir koşuldur.

Kültürel

Sürdürülebilirlik

Her insanın, geliştirildiğinde bir yetenek haline gelebilecek güçlü yanları vardır. “Yetenek yetiştiriyoruz”, fırsatlarla dolu bir gelecek için kullandığımız markamızdır.

Sosyal

Sürdürülebilirlik

Bizim için en önemli kaynaklar insanlardır ve her zaman insanlar olacaktır.

 

“ Bizi farklı kılan ve BT Soğutma pazarında sürdürülebilir bir şekilde faaliyet göstermemizi sağlayan şey, bu dört temel taşta özetlenebilir.”

 

TUTKU

Bizi her gün birleştiren ve takım yapan şey, yaptığımız işe verdiğimiz tutku ve coşkudur.

 

YENİLİK

Yeni teknolojilerin araştırılması ve geliştirilmesi , temel kimliğimizin bir parçasıdır. Çalışanlarımızın yeteneklerini geliştirir ve fark yaratan katma değerli çözümler bulmamızı sağlar.

 
 

DİNLEME

Yenilikçi olmak, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını dinlemek ve anlamak, ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan çözümleri önermek demektir.

 

İLİŞKİLER

Odak noktamız her zaman ve her şeyden önce insandır.  Bu nedenle insan ilişkileri esas olarak en önemli temel taşımızdır.

 

 

 

Bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

Tam şirket profilimizi indirin.

HiRef S.p.A. Türkiye Temsilcisi


BerData Bilişim Teknolojileri Proje ve Danışmanlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti.
Tel: +90 212 320 11 33  E-Mail:
info@berdata.com.tr


HiRef S.p.A. - Copyright © 2022