İnovasyon merkezi:
Test Laboratuvarları

FATler (Fabrika Kabul Testleri) test sürecimizin bir parçasıdır. Bunlar, son müşterilerin veya teknik danışmanlarının, ekipmanın proje spesifikasyonlarına uygun olduğunu şahsen doğrulamasını sağlar.

Sıcaklık, basınç, akış ve titreşim transdüserleri, eksiksiz bir performans değerlendirmesi için ürünün çalışma parametrelerinin okunmasını sağlayan bir izleme bilgisayarına bağlıdır. Toplanan veriler, farklı performans göstergelerini hesaplamak ve verimliliği, enerji tasarruflarını ve proje gereksinimlerini karşılamak için diğer tüm parametreleri değerlendirmek için kullanılır. UNI EN ISO 3746 standardı ile uyumlu, saha dışı nitelikli bir alan sağlayan HiRefte gürültü emisyonlarının ölçümü çok önemli bir husustur. Padua Üniversitesi ile olan işbirliğimiz sayesinde, akustik testlerin sertifikasyonu için akademisyenlerin uzmanlığından yararlanabiliyoruz. HiRef ayrıca aşırı düşük sıcaklıklarda (-50 °C kadar düşük) sürekli çalışmayı doğrulamak için bileşen termal stres testi için bir laboratuvara sahiptir.

Düşük T Laboratuvarı

Low-T Lab, en soğuk kış iklimlerini simüle ederek aşırı sıcaklık koşullarını (-50 °Cye kadar) yeniden oluşturmak için kullanılan bir iklim odasıdır. Bu, monoblok telekom klimalarını test etmeyi mümkün kılar; test üniteleri, fanlar ve elektrik panoları gibi bileşenler; ve azaltılmış ölçekli prototipler. Kritik sıcaklık koşullarını korumak için oda, kritik altı CO2 soğutma döngüsüne sahip iki aşamalı bir kompresöre bağlı doğrudan genleşme üniteleri kullanır.

Veri Merkezi Laboratuvarı

Veri Merkezi Laboratuvarı, farklı sunucu odası düzenlerini çoğaltmak için kullanılan yükseltilmiş döşemeli ve asma tavanlı bir iklim laboratuvarıdır. Altyapı, doğrudan genleşmeli veya soğutulmuş su ünitelerini test etmemizi sağlar ve farklı test konfigürasyonlarına uyum sağlamak için oda içinde tersinir ve çok yönlü hava akışına izin verir. Veri Merkezi Laboratuvarı ile, CRAC ünitelerini Yukarı Akış, Aşağı Akış veya Yer Değiştirme konfigürasyonu ile test etmek için gerçek çalışma koşullarını tam olarak yeniden üretebiliriz.

hiper laboratuvar

Yakın zamanda yapılan bir ekleme olan Hyper Lab, tamamen HiRefin Ar-Ge departmanı tarafından havadan suya ve sudan suya soğutma gruplarını ve ısı pompalarının yanı sıra büyük boyutlu (HiRef DataBatic) ve yüksek gücü (1,5 MWa kadar) test etmek için tasarlanmış ve inşa edilmiştir. nominal soğutma kapasitesi ve 2,0 MW ısıtma kapasitesi) havadan havaya üniteler. Havadan havaya üniteler için laboratuvar, -35 °Cye kadar düşük sıcaklıklarda bir dış ortamı (dış hava girişi) simüle edebilir.

Tesis dışı gürültü emisyon testi

Tesis dışı gürültü emisyon testi

Padua Üniversitesi ile olan işbirliğimiz sayesinde, UNI EN ISO 3746 standardı ile uyumlu, tesis dışı nitelikli bir alanda gerçekleştirilen akustik testlerin sertifikasyonu için akademisyenlerin uzmanlığından yararlanabiliyoruz. Uygun çevre koşullarında 1,5 dBA doğruluk sağlayan Sınıf 1 cihazlar kullanılır.

Broşürü indirin

Broşürü indirmek için buraya tıklayın

İNDİR

Bilgi isteme

Daha fazla bilgi, soru veya başka bir istek için lütfen aşağıdaki formu doldurun.
En kısa zamanda sizinle iletişime geçeceğiz.HiRef ürünlerinin kurulumu, kullanımı ve bakımı ile ilgili veya genel olarak satış sonrası hizmet ile ilgili konular için lütfen info@berdata.com.tr adresine e-posta gönderin.

HiRef S.p.A. Türkiye Temsilcisi


BerData Bilişim Teknolojileri Proje ve Danışmanlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti.
Tel: +90 212 320 11 33  E-Mail:
info@berdata.com.tr


HiRef S.p.A. - Copyright © 2022