Sertifikalarımız

Anasayfa / Şirket / Sertifikalar

HiRef SPA’nın elde ettiği ve şirketin ürün, hizmet, süreç, sistem ve kişilerin uygunluğuna ilişkin uluslararası standartların gerektirdiği yüksek kalite standartlarını sürdürme taahhüdünü doğrulayan şirket sertifikalarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

 

Uygunluk sertifikası - F-Gas Direktifi (EU 517/2014): HiRef SpA'nın personeli, florlu sera gazları içeren sistemlerin kurulumu, bakımı veya onarımı için kalifiyedir.

 

Uygunluk sertifikası - PED (2014/68/EU): Bu, HiRef SpA'nın "PED" direktifine uygun olduğunu onaylamak içindir. Şirket, basınç altında gazla (PS> 0,5 bar) çalışan soğutma ve iklimlendirme sistemlerinin montajı, test edilmesi ve devreye alınması ile ilgili temel güvenlik ve tasarım gereksinimlerine uyumu garanti eder.

Uygunluk sertifikası - Kalite yönetim sistemi (ISO 9001:2015): HiRef SpA Kalite Yönetim Sistemi, organizasyonel verimlilik ve ürün kalitesi açısından ISO 9001 standardının gerekliliklerini karşılamaktadır. Şirketin sürdürmeyi hedeflediği yüksek standartlar, müşterilerinin ve ilgili tüm tarafların ihtiyaçlarını karşılamaya, çevreye karşı sürdürülebilir bir yaklaşım benimsemeye ve Kalite Politikasında belirtilen amaç ve kriterleri takip etmeye olan bağlılığını kanıtlamaktadır.

 

ISO 14001: 2015: Proses sertifikası ISO 14001: 2015, HiRef SpA'nın faaliyetlerinin çevresel etkilerini kontrol altında tutmak için yeterli bir yönetim sistemine sahip olduğunu ve sistematik olarak bunu tutarlı, etkili ve her şeyden önce sürdürülebilir bir şekilde iyileştirmeye çalıştığını onaylar. .

 
 
 
sertifikalar

HiRef S.p.A. Türkiye Temsilcisi


BerData Bilişim Teknolojileri Proje ve Danışmanlık Hiz.San.Tic.Ltd.Şti.
Tel: +90 212 320 11 33  E-Mail:
info@berdata.com.tr


HiRef S.p.A. - Copyright © 2022